Топ

Електроскутер велоскутер електровелосипед Crosser CR1 600W новий червоний
24 000 ₴
- В наявності
- Код: 252403
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
- Максимальна швидкість 40км/h
- Запас ходу 40-60
- Максимальне навантаження - 180 кг
- Амортизатор передній: вилка пружинно-еластомірна велосипедного типу
- Амортизатори задні: пружинно-еластомірні
- Батарея 60V/20AH свинцево кислотна, добре захищена від дощу
- 600W задній мотор
- 110 барабанне гальмо
- 10"*2.75 колеса
- LED фара
Доступний до замовлення у чорному, сірому та червоному кольорі.
Комфортний та потужний!
НАЯВНІСТЬ - УТОЧНЮЙТЕ!
ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0979604244
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Вага | 76 кг |
| Колір | Червоний |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴






