В наявності НОВІ велосипеди з БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою.
Замовлення та деталі за тел. 0979604244
Наявність в момент замовлення уточнюйте!
| Вид | Велосипед |
|---|---|
| Cистема шатунів | 1/2х3/32х24х34х42Tх170мм*9/16``, три зірки, чорний, захист 170мм |
| Касета/Тріскачка | Тріскачка |
| Матеріал рами | Сталь |
| Передній перемикач | SHIMANO TZ500 |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ500 |
| Каретка | картридж KENLI KL-08A |
| Ланцюг | 1/2*3/32*106 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна |
| Матеріал педалей | Алюмінієвий сплав, литі, NECO WP-625 |
| Сідло | тип - MTB, матеріал - шкір.зам, кольорове нанесення на нього |
| Оптимально для зросту, см | 130-145 |
| Підсідельний штир | 27,2*300mm*1,4T, сталь |
| Кермо | ласточка, 650 мм (31,8х22,2*1,4Т) |
| Ручки керма | Ластівка, 650 мм (31,8х22,2*1,4Т) |
| Винос керма | МТВ 40 мм, алюміній |
| Манетка | SHIMANO |
| Обода | Алюміній 2-х стінний 14G*36H |
| Покришки | SPARK 24*2,35 |
| Стать | Універсальні |
| Втулка передня | SHUNGFEN HB25F на промпідшипнику з віссю |
| Втулка задня | SHUNGFEN HB25R на промпідшипнику |
| Діаметр коліс, дюйм | 24 |
| Розмір рами, дюйм | 12 |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Рік випуску | 2025 |
| Підніжка | з підніжкою |
| Вантажопідйомність, кг | 60 |
| Дзвоник | Немає |
| Дзеркала | без дзеркал |
| Грипси | ПВХ 125 мм |
| Вікова група | Підлітковий |
| Страхувальні колеса | без страхувальних коліс |
| В зборі | Так |
| Матеріал крил | Пластик |
| Відбивачі | 2 |
| Багажник | Без багажника |
| Конструкція рами | Закрита |
| Батьківська ручка | без батьківської ручки |
| Тип підвіски | Хардтейл |
| Кількість коліс, шт | 2 |
| Клас | Гірський |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴



