Новинка

Велосипед підлітковий Corso Skyline 24" алюміній рожевий / білий для дітей від 7 років
7 600 ₴
- В наявності
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Велосипед новий!
Рама - алюмінієва 12". На зріст 130-145 см
Колеса 24". Вилка з lock out та амортизацією.
Стильний та яскравий.
Більш детально по тел або вайбер 0979604244
Наявність - уточнюйте!
Більше вело на сайті VELOSHTORM.COM.UA
Запрошуємо на тест драйв
Cклад Veloshtorm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Рожевий |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴


