
Велосипед гірський спортивний Corso X-Power 29" Alu алюмінієвий новий чорний /червоний MTB з дисковими гальмами
12 900 ₴
- В наявності
- Код: 25116
- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
ЗАМОВЛЕННЯ велосипедів та детальний підбір у вайбер або за номером тел 097 960 42 44
Ми працюємо без передоплати, тобто ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його - тоді оплачуєте!
X Power 29" — ідеальний варіант для міста, лісу та поганих доріг.
✅ Переваги
✔ Великі колеса 29" — краща прохідність
✔ Дискові гальма — впевнене гальмування за будь-якої погоди
✔ Амортизаційна вилка — комфорт на нерівностях
✔ Сучасний дизайн у стильних кольорах
✔ Оптимальне співвідношення ціна / якість
📝 Опис товару
Новий гірський велосипед Corso X Power 29" - якісний, надійний велосипед з алюмінієвою рамою, сучасним стильним дизайном, дисковими гальмами та трансмісією на 24 передачі від Shimano Altus
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
1. РАМА АЛЮМІНІЄВА 21``
2. КОЛЕСА 29``
3. ВИЛКА АЛЮМІНІЄВА ZOOM 38ММ З ПЕРЕМИКАЧЕМ.
6. 24 ШВИДКОСТІ.
7. ЛЕКГОЗ`ЄМНІ КОЛЕСА - ПЕРЕДНЄ І ЗАДНЄ НА ЕКСЦЕНТРИЦІ.
8. ПІДСІДЕЛЬНИЙ ШТИР - АЛЮМІНІЙ.
9. ПЕДАЛІ - АЛЮМІНІЙ.
10. ПРОМПІДШИПНИК У КАРЕТЦІ, ПРОМПІДШИПНИК В КОЛЕСАХ.
11. ШАТУНИ – АЛЮМІНІЙ.
12. ВИНІС КЕРМА - АЛЮМІНІЙ 55 ММ.
13. ГУМА KENDA 29x2.3’’.
14. ГАЛЬМОВИЙ ДИСК ZOOM - 160мм, ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА МЕХАНІЧНА – ZOOM.
16. РУЛЬОВА КОЛОНКА NECO.
17. КЕРМО - ДОВЖИНА 70 СМ
18. ЛАНЦЮГ - KMC Z7 Gray/Brown 7/8 ШВИДКОСТЕЙ.
19. КАССЕТА - Shimano CS-HG200-8 12-32, 8 ЗІРОК.
20. МАНЕТКИ Shimano ALTUS SL-M315, 3х8 ШВИДКОСТЕЙ.
21. Задній перемикач Shimano ALTUS RD-M370-SGS, 8 швидкостей.
Також у нас ви можете доукомплектувати велосипед крилами, освітленням, флягою та фляготримачем, велокомпютером, замком, сумкою, насосом та ін. велоаксесуарими.
Доставка здійснюється Новою поштою
Відправлення щодня після 17:00 (перед відправкою товар перевіряється)
Орієнтовна вартість доставки – 500 грн. в залежності від регіону України. при купівлі з післяплатою - 2% та 20 грн, додатково ви сплачуєте на пошті.
💥 Обмежена кількість
💥 Чудовий подарунок для себе або близьких
👉 Встигни замовити сьогодні! 097 960 42 44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 900 ₴







