
Велосипед горный спортивный Corso Antares 29" Alu алюминиевый новый MTB с дисковыми тормозами черный матовый
13 500 ₴
- В наявності
- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
ЗАМОВЛЕННЯ велосипедів та детальний підбір у вайбер або за номером тел 097 960 42 44
Ми працюємо без передоплати, тобто ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його - тоді оплачуєте!
модель Antares 29" — універсальний велосипед для активного відпочинку та щоденного катання.
✅ Переваги
• Безшовна алюмінієва рама — легка, міцна, довговічна
• Пружинно-масляна вилка Suntour XCM 30 з перемикачем — краще згладжує нерівності
• Обладнання Shimano Altus + Acera — точне перемикання, 24 швидкості
• Міцні подвійні алюмінієві обода - комфортна їзда і по місту, і по пересіченій місцевості
• Втулки QUANDO з промпідшипниками — довговічність і плавний накат
• Механічні дискові гальма REPUTE — контроль гальмування у будь-яких умовах
📝 Опис товару
Новий гірський велосипед Corso X Power 29" - якісний, надійний велосипед з алюмінієвою рамою, сучасним стильним дизайном, дисковими гальмами та трансмісією на 24 передачі.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Рама — алюмінієва безшовна, 21"
Підходить для зросту від — 170 см
Колеса — 29", покришки Compass 29×2.125
Вилка — Suntour XCM 30, пружинно-масляна, алюмінієва, з перемикачем
Кількість швидкостей — 24 (3×8)
Манетки — Shimano Altus (моноблоки)
Передній перемикач — Shimano (dual SIS index)
Задній перемикач — Shimano Acera
Касета — Shimano HG-200-8, 8 швидкостей
Гальма — механічні дискові REPUTE, ротори 160 мм
Втулки — QUANDO, промпідшипники
Каретка — на промпідшипниках
Шатуни — PROWHEEL, алюмінієві
Педалі — Feimin, алюмінієві, з підшипником
Руль — сталь, 70 см
Винос керма — алюміній
Підсідельний штир — алюмінієвий
Ланцюг — Tec-Power C9 із замком
Також у нас ви можете доукомплектувати велосипед крилами, освітленням, флягою та фляготримачем, велокомпютером, замком, сумкою, насосом та ін. велоаксесуарими.
Доставка здійснюється Новою поштою
Відправлення щодня після 17:00 (перед відправкою товар перевіряється)
Орієнтовна вартість доставки – 500 грн. в залежності від регіону України. при купівлі з післяплатою - 2% та 20 грн, додатково ви сплачуєте на пошті.
💥 Обмежена кількість
💥 Чудовий подарунок для себе або близьких
👉 Встигни замовити сьогодні! 097 960 42 44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 500 ₴





