
Велосипед гірський Corso Magnus 29" рама 19" алюмінієвий новий MTB з дисковими гідравлічними гальмами білий
15 600 ₴
- В наявності
- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
ЗАМОВЛЕННЯ велосипедів та детальний підбір у вайбер або за номером тел 097 960 42 44
Ми працюємо без передоплати, тобто ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його - тоді оплачуєте!
модель MAGNUS 29" — універсальний велосипед для активного відпочинку та щоденного катання. Чудовий варіант у співвідношенні ціна-якість.
✅ Переваги
Легка алюмінієва рама без швів — комфортна, міцна. стильна та довговічна
Гідравлічні гальма Shimano MT200 — потужне та контрольоване гальмування
Надійна трансмісія Shimano Altus 3x9 — точне перемикання у будь-яких умовах
Пружинно-масляна вилка Santour XCT — ефективне поглинання вібрацій
Колеса на втулках Quando — висока зносостійкість
Поеришки Kenda 29x2.125 — чудове зчеплення на різних поверхнях
📝 Опис товару
Новий гірський велосипед Magnus 29" - крутий, якісний, надійний велосипед з алюмінієвою рамою, гідравлічними дисковими гальмами, стильним дизайном та трансмісією на 27 передач.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Рама — алюмінієва, 19", безшовна
Колеса — 29", швидкознімні, на ексцентриках
Вилка — Santour XCT 29", пружинно-масляна, з блокуванням
Гальма — гідравлічні Shimano MT200
Гальмівні диски — 180 мм
Кількість швидкостей — 27 (3x9)
Манетки — Shimano Altus SL-M2000
Передній перемикач — Shimano Altus FD-M2000
Задній перемикач — Shimano Altus RD-M2000-SGS
Касета — Shimano HG-2009, 9 швидкостей
Шатуни — PROWHEEL, алюміній
Каретка — промислова
Педалі — алюміній
Кермо — довжина 700 мм
Винос керма — алюмінієвий, 65 мм
Підсідельний штир — алюмінієвий
Втулки — Quando
Покришки — Kenda 29x2.125
Ланцюг — KMC
Також у нас ви можете доукомплектувати велосипед крилами, освітленням, флягою та фляготримачем, велокомпютером, замком, сумкою, насосом та ін. велоаксесуарими.
Доставка здійснюється Новою поштою
Відправлення щодня після 17:00 (перед відправкою товар перевіряється)
Орієнтовна вартість доставки – 500 грн. в залежності від регіону України. при купівлі з післяплатою - 2% та 20 грн, додатково ви сплачуєте на пошті.
💥 Обмежена кількість
💥 Чудовий подарунок для себе або близьких
👉 Встигни замовити сьогодні! 097 960 42 44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 27 |
| Колір | Білий |
| Вага | 14 кг |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 600 ₴


