
Гірський велосипед Spark Pleasure новий 26" alu алюмінієвий з низькою рамою 17" MTB
7 200 ₴
- В наявності
- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
ЗАМОВЛЕННЯ велосипедів та детальний підбір у вайбер або за номером тел 097 960 42 44
Ми працюємо без передоплати, тобто ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його - тоді оплачуєте!
Це надійний гірський велосипед із 26-дюймовими колесами, створений для комфортних поїздок по місту та бездоріжжю.
Легка алюмінієва рама розміром 17" підходить для райдера зростом від 160 см.
Амортизаційна вилка з прелоадом і локаутом покращує плавність ходу на різних типах покриття та дає можливість налаштувати вилку під райдера.
21-швидкісна трансмісія гарантує чітке перемикання. Дискові гальма з роторами 160 мм забезпечують надійне гальмування.
Велосипед оснащений широкими покришками 26×2,35, подвійними алюмінієвими ободами, зручним кермом та яскравим спортивним сідлом. У комплекті — пластикові крила, підніжка та світловідбивачі.
26-дюймові колеса — відмінний вибір для підлітків
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Модель | PLEASURE |
| Номер моделі | |
| Розмір коліс | 26 |
| Вага | 16 |
| Розмір рами | 17 |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Тип велосипеда | Гірський |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | Амортизаційна з прелоадом та локаутом |
| Манетка ліва | Spark EF500-3 |
| Манетка права | Spark EF500-7 |
| Задній перемикач | Spark TZ500 |
| Передній перемикач | Spark TZ500 |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Гальмо переднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Гальмо заднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 мм, H=24 мм |
| Каретка | Картридж KENLI KL-08A |
| Кермо | Ластівка, 650 мм (⌀ 31,8х22,2*1,4Т) |
| Винос | МТВ 40 мм, алюміній |
| Грипси | ПВХ 125 мм |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | Передній – 930 мм; задній – 1650 мм |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |
| Педалі | Пластикові М-207 |
| Ланцюг | 1/2*3/32*106 |
| Сорочка троса | Пластик |
| Втулка передня | SHUNGFEN HB25F з віссю |
| Втулка задня | SHUNGFEN HB25R |
| Ободи | Алюміній 2-стінний 14G*36H |
| Покришки | SPARK 26*2,35 |
| Камера | 26*1,95-2,125, бутил |
| Сідло | MTB, замінник шкіри, кольорове нанесення |
Також у нас ви можете доукомплектувати велосипед крилами, освітленням, флягою та фляготримачем, велокомпютером, замком, сумкою, насосом та ін. велоаксесуарими.
Доставка здійснюється Новою поштою
Відправлення щодня після 17:00 (перед відправкою товар перевіряється)
💥 Чудовий подарунок для себе або близьких
👉 Встигни замовити сьогодні! 097 960 42 44
VELOSHTORM.COM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Білий |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 200 ₴


