Нові велосипеди Crosser
В наявності
Алюмінієва рама 17" або 19"
Колеса 29".
Стильний та яскравий.
Гідравлічні дискові гальма.
Задній перемикач Altus, 2*9
Зручне сидіння та широке кермо.
Більш детально по тел або вайбер 09796О4244
Запрошуємо на тест драйв
Cклад Veloshtorm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 300 ₴



