
Велосипед Crosser Quick 29" 1*12 сірий з червоним новий Гідравліка
11 600 ₴
- В наявності
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові велосипеди Crosser
В наявності
Алюмінієва рама 19"
Колеса 29". Гідравлічні гальма.
Стильний та яскравий.
Більш детально по тел або вайбер 09796О4244
Запрошуємо на тест драйв
Cклад Veloshtorm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Колір | Сірий |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 600 ₴


