
Електроскутер велоскутер електровелосипед Crosser новий чорний
24 000 ₴
- В наявності
- Код: 252401
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
- Максимальна швидкість 51км/h
- Запас ходу 60-70 км
- Максимальне навантаження - Три особи по 70-80кг
- Амортизатор передній: вилка пружинно-еластомірна велосипедного типу
- Амортизатори задні: пружинно-еластомірні
- Батарея 60V/20AH свинцево кислотна, добре захищена від дощу
- 500W задній мотор
- 110 барабанне гальмо
- 10"*2.75 колеса
- LED фара
Доступний до замовлення у чорному та сірому кольорі.
Комфортний та потужний!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 240 кг |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 51 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴







