Топ

Велосипед Crosser Raptor 29" Deore двопідвіс гірський новий
21 300 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
- Рама: алюмінієва із заднім амортизатором повітряного типу, розмір 17"
- на зріст 165-180 см
- Вага велосипеда: 15.6 кг.
- Вилка: повітряна LPXX AIR mono 32 хід 120
- Трансмісія: Shimano Deore 1х12
- Шатуни: Пола вісь з виносними підшипниками
- Втулки: Joy Tech алюмінієві на шарах
- Ланцюг: Silver KMC S12 із замком
- Покришки: KENDA
- Гальма: Гідравліка Shimano MT200, передній ротор 180мм, задній 160мм
Наявність товару в момент замовлення уточнюйте! Деякі кольори періодично закінчуються на складі!
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда до 1 місяця) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для тривалого та комфортного користування!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Повітряно-масляна |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 300 ₴








