Топ

Електровелосипед Conway cairon s 5.0 мотор Bosch 750W 500км пробіг стан нового б/у
68 000 ₴
- В наявності
- Код: 250901
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Замовлення велосипедів за тел або вайбер 0979604244
Велосипед в ідеальному стані, практично новий.
Пробіг лише 530 км!!! Налаштований та готовий до катання.
Рама алюмінієва М
Діаметр коліс 29"
Покришки Continental 29*2.30
Обладнання tektro.
Мотор Bosch performance line cx 250W
Батарея 750W
Зарядка в комплекті!
Модель 2022 року
Більше фото закину на вайбер.
Запрошуємо на тест драйв
В наявності великий вибір електровелосипедів, дивіться інші наші оголошення
veloshtorm.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Conway |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Колір | Синій |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Дистанція пробігу | 120 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 000 ₴










