Топ

Стілець крісло обіднє для кухні дому стільці пластикові з металевим кріпленням
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 0102
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності стільці в чорному, сірому, білому та рожевому кольорі.
Дуже ефектно виглядають, зручні у використанні та легкі в догляді.
Міцні деревяні ніжки!
Легко та швидко складаються. Компактне пакування!
Чудова ціна, відмінна якість
Матеріал покриття:
спинка - пластик,
сидіння - пластик з поролоном, обшитий екошкірою.
ніжки - деревяні, натуральний бук!
Максимальне навантаження - 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Основні атрибути | |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальне навантаження | 240 кг |
| Максимальна швидкість | 51 км/год |
| Потужність електродвигуна | 60 Вт |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Рік випуску | 2024 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




