Топ
-5%

Велосипед Spark Lot100 27.5" AL алюміній Новий рожевий
11 200 ₴
10 640 ₴
- В наявності
- Код: 25103
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
VELOSHTORM.COM.UA
Замовлення приймаються за телефоном або вайбер
0979604244
Велосипед новий
Налаштований та готовий до катання.
Рама - алюмінієва 15". Діаметр коліс 27,5".
Амортизаційна вилка з блокуванням, дискові гідравлічні гальма.
21 передача.
Відправка в день замовлення. Оплата при отриманні.
НАЯВНІСТЬ - УТОЧНЮЙТЕ!
Переходьте на сайт - там багато велосипедів для всієї сім"ї
За більш детальною інформацією звертайтесь за тел або Viber 0979604244
| Вид | Велосипед |
|---|---|
| Cистема шатунів | 1/2х3/32х24х34х42Tх170 мм*9/16``, три зірки, чорний, захист 170 мм |
| Касета/Тріскачка | Тріскачка |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Каретка | Картридж KENLI |
| Матеріал педалей | Алюміній |
| Сідло | Тип - MTB, матеріал - шкір.зам, кольорове нанесення на нього |
| Оптимально для зросту, см | 150-170 |
| Підсідельний штир | 28,6х300mmх1,2T |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (22,2х25,4*1,2Т) |
| Винос керма | МТВ 80 мм алюміній |
| Обода | Алюміній 2-х стінний 14G*36H |
| Покришки | 27,5*2,1 з нанесенням червоної смуги |
| Стать | Жіночі |
| Втулка передня | SHUNGFEN |
| Втулка задня | SHUNGFEN |
| Діаметр коліс, дюйм | 27,5 |
| Тип гальм | Дискові гідравлічні |
| Підніжка | з підніжкою |
| Вантажопідйомність, кг | 110 |
| Дзвоник | Немає |
| Дзеркала | без дзеркал |
| Грипси | ПВХ 125 мм |
| Вікова група | Дорослий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 11 |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 640 ₴





