БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

В наявності НОВІ велосипеди з БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою.
Замовлення та деталі за тел. 0979604244
Наявність в момент замовлення уточнюйте!
|
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴


