Топ

Електросамокат SPARK RIDER PRO 10 36V 500W 15AH Ам2 Жовтий
17 950 ₴
- В наявності
- Код: 002024
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
|---|---|
| LED дисплей | з LED дисплеєм |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Швидкість, км/год | 33 |
| Бортова напруга, В | 36 |
| Ємність акумулятора, А/год | 15 |
| Система гальм | Дисковий |
| Макс. швидкість, км/год | 33 |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| ДОДАТКОВО | |
| Виробник | Spark |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Шини: антипрокольнi 25,4 см (10``); Амортизацiя: передня та задня; Головне свiтло: LED; Розмiр коробки: 1185*200*540mm. |
| Комплектація | Самокат; Сумка; Утримувач смартфона; Фляжки; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота, мм | 1203 |
| Глибина, мм | 1167 |
| Ширина, мм | 472 |
| Вага, кг | 20 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Висота рульової стійки | 120 см |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Жовтий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Максимальна швидкість | 33 км/год |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 950 ₴







