БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Електровелосипед електроскутер SPARK COMPACT 14 48V/400W/12Ah
15 500 ₴
- В наявності
- Код: 227020
+380 (97) 960-42-44
склад- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
| ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
|---|---|
| Потужність, кВт | 0.4 |
| Макс. швидкість, км/год | 25 |
| Запас ходу, км | 30 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Час зарядки акумулятора, час,хв | 6 |
| Вид | Електровелосипед |
| Аккумуляторная батарея | 48V 12.5Ah |
| Вікова група | Дорослий |
| Стать | Унісекс |
| Підніжка | з підніжкою |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Тип двигуна | Асинхронний |
| ДОДАТКОВО | |
| Виробник | Spark |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Дисплей: Індикатор увімкнення далекого світла.Індикатор заряду акумулятора. Колеса: Перфоровані, безкамерні. Передня фара – LED. |
| Комплектація | Велосипед; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін або повернення протягом 14 днів після покупки |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередженн |
| ГАБАРИТИ | |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 1180?270?650 |
| Вага, кг | 42.7 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 400 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴





