
Велосипед гірський спортивний Corso Madmax 29" Alu алюмінієвий новий MTB з дисковими гідравлічними гальмами чорний/червоний
14 500 ₴
- В наявності
- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
ЗАМОВЛЕННЯ велосипедів та детальний підбір у вайбер або за номером тел 097 960 42 44
Ми працюємо без передоплати, тобто ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його - тоді оплачуєте!
модель MADMAX 29" — універсальний велосипед для активного відпочинку та щоденного катання. Чудовий варіант у співвідношенні ціна-якість!
✅ Переваги
• Алюмінієва рама — легка, міцна, довговічна
• Вилка з гідравлічним лок-аут — краще згладжує нерівності
• Обладнання Shimano Altus — точне перемикання, 24 швидкості
• Міцні подвійні алюмінієві обода - комфортна їзда і по місту, і по пересіченій місцевості
• Втулки QUANDO з промпідшипниками — довговічність і плавний накат
• Гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 — чіткий, потужний контроль гальмування у будь-яких умовах
📝 Опис товару
Новий гірський велосипед Corso MADMAX 29" - крутий, якісний, надійний велосипед з алюмінієвою рамою, гідравлічними дисковими гальмами, стильним дизайном та трансмісією на 24 передачі.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Рама — алюмінієва, 19"
Підходить для зросту від — 165 см
Колеса — 29", покришки Kenda 29*2.35"
Вилка — CH-595 HLO, гідравлічний лок-аут
Кількість швидкостей — 24 (3×8)
Манетки — Shimano Altus (моноблоки)
Задній перемикач — Shimano Altus
Касета — Shimano HG-200-8, 8 швидкостей
Гальма — Гідравлічні дискові гальма Shimano MT200, ротори 160 мм
Втулки — QUANDO, промпідшипники
Каретка — на промпідшипниках
Шатуни — PROWHEEL, алюмінієві
Педалі — алюмінієві, з підшипником
Винос керма — алюміній
Підсідельний штир — алюмінієвий
Також у нас ви можете доукомплектувати велосипед крилами, освітленням, флягою та фляготримачем, велокомпютером, замком, сумкою, насосом та ін. велоаксесуарими.
Доставка здійснюється Новою поштою
Відправлення щодня після 17:00 (перед відправкою товар перевіряється)
Орієнтовна вартість доставки – 500 грн. в залежності від регіону України. при купівлі з післяплатою - 2% та 20 грн, додатково ви сплачуєте на пошті.
💥 Обмежена кількість
💥 Чудовий подарунок для себе або близьких
👉 Встигни замовити сьогодні! 097 960 42 44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 14 500 ₴


