
Велосипед гірський 29" Kands 3x7 Hydr рама 17" алюмінієвий новий MTB гідравлічні гальмами червоний
20 900 ₴
- В наявності
- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
ЗАМОВЛЕННЯ велосипедів та детальний підбір у вайбер або за номером тел 097 960 42 44
Ми працюємо без передоплати, тобто ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його - тоді оплачуєте!
Універсальний велосипед для активного відпочинку та щоденного катання. Чудовий варіант у співвідношенні ціна-якість.
✅ Переваги
Легка алюмінієва рама — комфортна, міцна. стильна та довговічна
Гідравлічні гальма — потужне та контрольоване гальмування
Надійна трансмісія Shimano 3x7 — точне перемикання у будь-яких умовах
📝 Опис товару
Крутий, якісний, надійний велосипед з алюмінієвою рамою, гідравлічними дисковими гальмами, стильним дизайном.
Велосипед новий!
Налаштований та готовий до катання.
Рама - алюмінієва 17". Діаметр коліс 29".
Амортизаційна вилка, дискові гідравлічні гальма.
21 передача.
Також у нас ви можете доукомплектувати велосипед крилами, освітленням, флягою та фляготримачем, велокомпютером, замком, сумкою, насосом та ін. велоаксесуарими.
Переходьте на сайт - там багато велосипедів для всієї сім"ї
VELOSHTORM.COM.UA
Доставка здійснюється Новою поштою
Відправлення щодня після 17:00 (перед відправкою товар перевіряється)
Орієнтовна вартість доставки – 500 грн. в залежності від регіону України. при купівлі з післяплатою - 2% та 20 грн, додатково ви сплачуєте на пошті.
💥 Чудовий подарунок для себе або близьких
👉 Встигни замовити сьогодні! 097 960 42 44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Червоний |
| Вага | 14 кг |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 20 900 ₴


