
Велосипед гірський спортивний Cyber 29" Alu алюмінієвий новий MTB гідравлічні гальмами чорний
17 850 ₴
- В наявності
- +380 (67) 883-44-68склад, майстерня
ЗАМОВЛЕННЯ велосипедів та детальний підбір у вайбер або за номером тел 097 960 42 44
Ми працюємо без передоплати, тобто ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його - тоді оплачуєте!
Велосипед спортивний Cyber 29" — універсальний велосипед для активного відпочинку та щоденного катання, алюмінієва рама 21", 27 швидкостей, обладнання Shimano Alivio, гідравлічні гальма, подвійні алюмінієві обода, покришки Kenda 29x2.125, якісні втулки QUANDO на промпідшипниках — кожна деталь спрямована на максимальну ефективність та комфорт під час катання.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Рама: алюмінієва безшовна, 21"
Вилка: SR SUNTOUR XCM30, гідравлічна з блокуванням
Передачі: Shimano Alivio 3x9 (27 швидкостей)
Гальма: гідравлічні дискові Shimano MT-200, 180 мм
Ободи: алюмінієві подвійні, протиударні
Покришки: Kenda 29x2.125
Каретка: на промпідшипниках
Педалі: алюмінієві
Втулки: QUANDO, на промпідшипниках, ексцентрикові
Ланцюг: KMC із замком
Також у нас ви можете доукомплектувати велосипед крилами, освітленням, флягою та фляготримачем, велокомпютером, замком, сумкою, насосом та ін. велоаксесуарими.
Доставка здійснюється Новою поштою
Відправлення щодня після 17:00 (перед відправкою товар перевіряється)
Орієнтовна вартість доставки – 500 грн. в залежності від регіону України. при купівлі з післяплатою - 2% та 20 грн, додатково ви сплачуєте на пошті.
💥 Обмежена кількість
💥 Чудовий подарунок для себе або близьких
👉 Встигни замовити сьогодні! 097 960 42 44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 27 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 17 850 ₴


